Приховані двері

Показати товарів на стор.
Сортувати по
 Список   Список 

Двері IS1

2 540 грн

Двері IS2

2 540 грн

Двері IS3

2 540 грн

Двері IS4

2 540 грн

Двері IS5

2 540 грн

Двері IS6

2 540 грн

Двері IS7

2 540 грн

Двері IS8

2 540 грн

Двері IS9

2 540 грн

Двері IS10

2 540 грн

Двері IS11

2 540 грн

Двері IS12

2 540 грн

Двері IS18

2 540 грн

Двері IS19

2 540 грн

Двері BODYGUARD 58

17 760 грн

Двері BODYGUARD 58

17 760 грн

Двері BODYGUARD 58

17 760 грн

Двері BODYGUARD 58

21 916 грн

Двері BODYGUARD 58

21 721 грн

Двері BODYGUARD 58

17 825 грн

Двері BODYGUARD 58

21 721 грн

Двері BODYGUARD 58

21 331 грн

Двері BODYGUARD 58

21 916 грн

Поняття «Приховані двері»

Двері здатна стати родзинкою або ефектним доповненням самої вигадливої ​​дизайнерської задумки в інтер'єрі. Але буває так, що дверний проріз розташований саме там, де найменше хотілося б його спостерігати або акцентувати на ньому увагу. Або занадто багато виходів знаходяться в одній кімнаті. В такому випадку, ідеальним рішенням стануть приховані двері. Вони являють собою дверні полотна, без короба і наличників, які видимі в звичайних конструкціях. Роль дверного короба тут грає алюмінієвий металопрофіль, який змонтований таким чином, що дозволяє заховати його в стіну по периметру отвору разом з петлями. В результаті полотно ніби зливається з іншою стіною, і видно залишається тільки щілину між самим полотном і коробом. Її можна замаскувати, використовуючи певний малюнок шпалер або інші види обробки приміщення.

Різновиди прихованих дверей

Потаємні двері можна класифікувати за матеріалом оздоблення і по системі їх відкривання. Виготовляються такі полотна з легких дерев'яних брусів або металопрофілю. Порожнечі заповнюються пінополістиролом або іншим екологічно чистим і легким наповнювачем. А вже обробка може бути найрізноманітнішою і непередбачуваною. А вже обробка може бути найрізноманітнішою і непередбачуваною. Це і фарбування, і нанесення малюнка або фотодрук, декорування шпалерами або обробка штукатуркою. Все залежить від бажаного ефекту і від загального дизайну приміщення. Наприклад, можна приклеїти дзеркало на дверне полотно, візуально розширити таким чином простір і зробити двері абсолютно невидимою, так як щілину між дверима і стіною повністю замаскується краями дзеркала. Або вибрати шпалери з геометричним принтом - щілина просто «загубиться» в лініях. Власне, це один з найпростіших способів маскування двері. Також прекрасно сховається полотно в рельєфною штукатурці. А якщо ще вміло підібрати дверну ручку, щоб вона максимально зливалася з обробкою самого полотна і стін - то такі двері-невидимку буде важко виявити навіть господареві.

Що стосується способу відкривання - то приховані двері бувають орні, маятникові, розсувні і ротодвері. Перші - стандартні і звичні для кожного. Відкриваються в одну сторону, обов'язково наявність дверної ручки. Маятникові двері відкриваються в обидві сторони (до себе і від себе), дверна ручка не обов'язкова, двері можна просто штовхати по обидва боки. Такий варіант є найоптимальнішим за співвідношенням «ціна-зручність», причому двері без ручки ідеально зливається зі стіною і її ніщо не видає. Ротодвері - найдорожчі з представлених. Вони кріпляться до унікального механізму, який дозволяє відкривати їх в обох напрямках (до себе і від себе), одночасно зрушуючи полотно так, що воно зміщується навколо центральної осі, не займаючи додаткового місця ні в одному приміщенні.

Ще один вид конструкції - розсувні потаємні двері. Вони ховаються в ніші в стінах при відкриванні, правда в закритому вигляді їх все ж буде видавати невелике заглиблення щодо стіни.

Де купити «Невидимі двері»?

Всі вищеописані вироби ви можете вигідно купити в салоні «Центр дверей». Такі полотна виготовляються тільки під замовлення за обраним Вами розміру. Подальша обробка проводиться після установки разом з обробкою всього приміщення, щоб не вибиватися із загального контексту і зробити конструкцію дійсно прихованої.

Загружается...