RU UA
 с 10:00 до 20:00

Двері в Києві від салону Центр Дверей - Свiт дверей, який відкритий кожному

Якими повинні бути двері вхідні і міжкімнатні

У одному прислів'ї йдеться: « Носи багатий одяг, і вони відкриють перед тобою всі двері ». Те ж саме можна сказати і про дверях: чим презентабельнєє вони виглядають – тим більше бажання в них увійти. Це своєрідне обличчя будинку або офісу, яке справляє перше враження, при цьому або заманюючи, або відштовхуючи. Але зовнішній вигляд – це далеко не єдине важлива якість хорошої двері. Найголовніша її функція – захисна. Якісно зроблена двері повинні захищати від звуків і шумів, запахів і зовнішніх температур, і звичайно ж, від проникнення в вашу обитель непрошених гостей. Саме тому до вибору дверей потрібно підійти з максимальною відповідальністю, щоб згодом гарантувати собі безпеку і спокій. Естетична складова також грає важливу роль у виборі дверей як міжкімнатних, так і вхідних.

Види дверей

«Центр дверей» займається виробництвом і продажем вхідних та міжкімнатних дверей різних модифікацій і комплектацій.

Ми пропонуємо наступні види вхідних дверей :

А також міжкімнатні двері :

Двері нашого виробництва здатні задовольнити практично будь-яке дизайнерське рішення в різноманітних смакових поєднаннях. Ми пропонуємо широкий асортимент дверей і в найприємніших цінових діапазонах, з усіх, які тільки можна знайти в м.Києві.

Наші вироби приємно здивують вас різноманітністю кольорів і дизайнерських рішень. Щоб переконатися в цьому, вам досить заглянути в наш інтернет-магазин дверей (Київ). Атмосфера салону забезпечує комфортні умови для покупців і надихає до створення завершеного образу в інтер'єрі за допомогою правильно обраних дверей. У салоні працюють грамотні фахівці, які познайомлять вас з нашою продукцією і допоможуть визначитися з вибором. Відмінною рисою нашої компанії є постійний розвиток. Ми вивчаємо і аналізуємо досягнення в створенні надійних і презентабельних дверей, і успішно застосовуємо їх на практиці. У нас ви зможете двері в Києві купити, які здивують ваших гостей своєю елегантністю, сучасністю і надійністю.

Якість гарантовано!

 • Пам'ятайте: ми пропонуємо вам якісні двері (Київ) дешево.

 • Використовувані нами матеріали в виробництві дверей сертифіковані і відповідають міжнародним стандартам.

 • Ми завжди відповідально ставимося до побажань наших клієнтів – замовлення виконуються вчасно і з дотриманням всіх договірних зобов'язань.

 • Ми гарантуємо тривалий термін використання виробів нашої фірми.

 • Ми постійно рухаємося в бік поліпшення якості та естетичного рівня наших виробів і поповнюємо асортимент товарів в магазині, ніж забезпечуємо нашим замовникам можливість вибору.

Сервіс та дисконтна система

 • Робимо заміри і виробляємо якісний монтаж дверей в межах м.Києва та області.

 • Виконуємо доставку по м.Києву на спеціальному автотранспорті, ніж виключаємо можливість пошкодження товару при транспортуванні.

 • Якщо серед запропонованих нами моделей вас не влаштовує колір, розмір або комплектація, ми пропонуємо виготовити двері під замовлення.

 • Наші фахівці-консультанти завжди готові допомогти вам визначитися з вибором і відповісти на ваші запитання.

Акції та знижки

 • Вас чекають знижки до 25% на комплексні замовлення.

 • Гнучка система знижок до 40%.

 • Постійно діючі розпродажі.

  Більш детально ознайомитися з асортиментом товару, ціновим діапазоном і системою знижок вам допоможе наш магазин дверей в Києві.

  Впевнені, що наші можливості задовольнять всі ваші найсміливіші побажання.

Загружается...