RU UA
 с 10:00 до 20:00

Акційні пропозиції

Сучасні міжкімнатні двері служать не тільки для закриття отвору і умовного поділу приміщень, вони мають набагато ширші функції, які полягають в гармонізації дизайну, будучи візитною карткою всього інтер'єру в цілому.

Підібрати ідеальні двері не важко, знаючи їх класифікацію:

- За матеріалом, який використовується в якості основи;

- За зовнішнім оформленням і використовуваним аксесуарам,

- За способом відкриття;

- За методом монтажу. 

Компанія "Центр Дверей" пропонує широкий асортимент тільки якісних дверних конструкцій від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Наші виставкові зали розташовані в великих торгових центрах міста, саме тут Ви зможете детально розглянути вподобану модель, спосіб її установки, а також вибрати вироби, виставлені в розділі «Акції». 

Як не помилитися при виборі дверей? 

Вибираючи міжкімнатні або вхідні конструкції, профільні фахівці рекомендують звернути особливу увагу на наявність зазорів між коробкою і дверним полотном, обробку наличників, деталі, використовувані для складання.

Відзначимо, що наша організація займається не тільки продажем дверей і супутніх аксесуарів, а й здійснює попередні заміри, доставку та монтаж готових виробів. Повний комплекс послуг позбавить вас від непотрібних клопотів, а також слугуватиме гарантією довгого терміну експлуатації обраних товарів. Наші досвідчені фахівці використовують в роботі тільки передові технології, професійний інструмент і обладнання.

Наші переваги

Вибір міжкімнатних дверей величезний, особливо в столиці. Київ, а також його передмістя можуть похвалитися великою кількістю магазинів будівельного напрямку, серед яких є і торгові точки з продажу дверей різного призначення. Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете придбати вироби з високими технічними характеристиками. А, регулярно проводиться розпродаж дасть можливість значно заощадити і зробити довгоочікуване придбання. Дуже вигідно купувати в період акцій двері, виготовлені з цінних порід деревини, шпоновані і скляні конструкції, які відмінно впишуться навіть в найвишуканіший інтер'єр і будуть радувати власників не одне десятиліття. 

Подивитися інші акції

 

Скачати прайс Fusion

Скачати прайс Munchen

 
 
 

Скачати прайс

 
 

Скачати прайс

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Загружается...