RU UA
 с 10:00 до 20:00

Дитячі кімнати

Психологи запевняють: облаштування житла для дітей різного віку вимагає пильної уваги батьків. Тільки гармонійне поєднання форм і сприятливих квітів сприяє здоровому психоемоційного стану трирічного малюка і того ж підлітка. Важливо розуміти: красиві меблі для дитячої це не просто зібрання ліжок, диванів або тумбочок. Перш за все, це середовище формування майбутньої особистості. Вона по максимуму повинна поєднувати в собі затишок і комфорт.

Меблі для дитячої кімнати

Сучасні виробники пропонують масу варіантів дитячих приміщень. Односпальні ліжка у формі човників, дивани у вигляді квіток, двоярусні ложа це лише невеликий перелік меблевих «моделей». Однак якщо Ви вважаєте за доцільне купити меблі в дитячу недорого не на шкоду якості та привабливому дизайну, зверніть увагу на пропозиції компанії «Центр Дверей». Кращі бренди, відмінна якість виробів, поліфункціональні меблі, а також професійне втілення найвідоміших стилів. Так в одному реченні можна описати переваги даної продукції.

Унікальною особливістю виробів, переважно просторих двоспальних ліжок і комфортабельних диванів, є наявність висувних поличок. З їх допомогою господарям вдасться привести в порядок одяг малюка, а головне - відвести належне місце іграшок. Як показує практика, інтерес до них втрачається прямо пропорційно віку малюка.

Дитяча кімната - Більше свободи, менше агресії

У поєднанні з закритими конструкціями відкриті полички ідеально підкреслюють легкість французького Провансу. Цей стиль часто вибирають для облаштування приміщень немовлят і підлітків. У першому випадку маємо справу з життєво необхідної свободою простору. У віці 12-14 років діти переживають деякі складності соціалізації. Щоб уникнути дратівливості і частих перепадів настрою фахівці настійно радять уникати в інтер'єрі яскраво червоних відтінків і скупчення зайвих предметів. У Вас та ж мета? Тоді пропонуємо замовити дитячу кімнату на нашому сайті. Завдяки цьому можна робити:

  • - зручні меблі з якісних, а головне - безпечних матеріалів;
  • - безкоштовну консультацію дизайнерів;
  • - грамотну економію кімнатного простору;
  • - стабільно позитивний настрій маленьких домочадців;
  • - поліфункціональні вироби з високим терміном служби.

Комфортні ціни на дитячі меблі

Багато в чому дитяча кімната за ціною може перевершити вартість віталень приладдя або, наприклад, сучасного кухонного обладнання. Однак якщо врахувати, що споживач оплачує предмети меблів, що поєднують в собі відразу кілька функцій, це цілком гідна ціна за повсякденний і довгостроковий комфорт. Світлі тони багатьох елементів інтер'єру привносять в приміщення атмосферу свята. У цьому є і практичний момент. Йдеться про природну білизні використовуваної деревини, на якій погано видно плями, пил і бруд.

Максимум відкритих поличок створює необмежені можливості для демонстрації улюблених фоторамок, декоративних панно, вазочок, музичних шкатулок, грамот і навіть невеликого акваріума з рибками. Меблі декорована вишуканими ручками, що також підкреслює своєрідність французького Провансу. Навіть в невелику дитячу кімнату меблі купити можна за вигідними цінами. Для цього досить зайти на сайт «Центр Дверей», і будь-які проблеми, пов'язані з грамотним облаштуванням інтер'єру, відразу ж знайдуть логічне рішення.

В каталозі дитячих кімнат можна побачити предмети традиційного класичного стилю приміщень. Вони відрізняються простим, але разом з тим вишуканим поєднанням елементів. Купивши дитячі меблі тут, Ви тим самим оплачуєте маленьким домочадцям путівку в райдужний світ, який існує і в реальному житті.

Загружается...