RU UA
 с 10:00 до 20:00

Гардеробні

Гардеробні кімнати стають все більш популярними серед жителів, як міських квартир, так і приватних будинків. Сучасні тенденції диктують відмову від громіздких шаф і стінок, які не тільки відбирають багато корисної площі, а й збирають пил.

Окрема гардеробна кімната може використовуватися в якості:

 • місця підготовки та зберігання одягу;
 • примірочної для обновок;
 • місця для нанесення макіяжу.

Зрозуміло, що для забезпечення кожної з цих можливостей буде потрібно спеціальні меблі для гардеробної.

Особливості меблів, призначених для гардеробної кімнати

Основна роль в меблювання такої кімнати відводиться максимальної функціональності. Не один сантиметр і без того невеликого простору, не повинен простоювати. Тому тут найчастіше використовуються:

 • спеціальні шафи-купе без фасадних розсувних систем;
 • комоди;
 • етажерки з відкритими і закритими полицями;
 • висувні ящики і кошики;
 • вішалки.

Такі меблі для гардеробної кімнати дозволить розмістити в невеликому просторі максимум ваших речей. Можливість ефективно скомбінувати наповнення кімнати з дрібних елементів дозволяє обладнати для вбиральні маловикористовувані кут кімнати або незручну частину коридору.

Як виготовляються меблі для гардеробної

Меблі в гардеробну відрізняється від звичайної своєю нестандартністю. Щоб максимально ефективно використовувати виділену площу, не можна поставити будь-який готовий шафа-купе в неї, з розрахунком, що він ідеально туди впишеться.

Щоб облаштувати цілу кімнату більшу частину меблів в неї потрібно вибирати за індивідуальними параметрами. Необхідно провести ретельні виміри доступного простору і вже на підставі них приступати до підбору варіантів. Ідеальним рішенням буде виготовлення меблів за індивідуальним замовленням, але часом ця послуга коштує необгрунтовано дорого.

Якщо у вас вже є необхідні виміри - вибрати меблі для гардеробної не складе великих труднощів. У картці кожного товару в нашому каталозі є всі розміри з і малюнки. Якщо ж ви не змогли знайти потрібну інформацію - наші консультанти завжди готові дати пораду або допомогти підібрати максимально вигідний з доступних варіант.

Особливості планування меблів в гардеробну

Важливо пам'ятати, що саме від вас залежить наповнення кімнати правильної і потрібної меблями. Щоб не помилитися при підборі, необхідно підрахувати, скільки і яких речей ви плануєте в ній зберігати. Адже якщо ви на цьому етапі не закладіть достатньо місця для зберігання довгих речей - їх просто не буде куди складати.

Фахівці радять скласти список своїх речей, сортовані за їх типом. На підставі цього списку і можливих до покупки модулів, скласти план розташування меблів в гардеробній. Максимально точне планування - 80% успіху.

Вартість меблів в гардеробну

Ціна на меблі для гардеробної кімнати формується з декількох параметрів:

 • якість використовуваної деревини і фурнітури до неї;
 • кількість скляних або дзеркальних елементів;
 • наявність розсувних систем всередині кімнати;
 • індивідуальна або типова конфігурація;
 • розміри основних елементів.

Пам'ятайте, що в покупці таких речей зайва економія буває матеріально невиправданою. Здешевлення конструкцій веде за собою зниження міцності матеріалів, з яких вона зроблена. З урахуванням того, що в кімнаті будуть зосереджені всі ваші речі, кожна полку і ящик повинні бути максимально міцними, щоб через короткий час не довелося їх замінювати.

Купуйте перевірену і якісну меблі для гардеробної кімнати в інтернет-магазині Центр Дверей.

Загружается...