RU UA
 с 10:00 до 20:00

Вітальні

Оформлення кімнати для вітальні

Сучасна вітальня - це центральне приміщення квартири або приватного будинку, призначене для відпочинку і спільного проведення часу мешканців і їх гостей. З цієї причини дуже важливо зробити цю зону максимально комфортною та функціональною, а також витриманою в єдиній стилістиці з іншими кімнатами.

Меблі вітальня купити необхідно з урахуванням деяких особливостей, які дозволять значно заощадити бюджет і уникнути придбання зайвих предметів інтер'єру.

Основні елементи меблів для вітальні

Найчастіше вітальня виконує кілька функцій, згідно з якими приміщення умовно поділяється на зони. Наприклад, територія для відпочинку, роботи або активних ігор. Останнє найбільш актуально в будинках, де є діти.

Набір меблів у вітальню, як правило, складається з таких основних складових:

  • - стінка або шафа з відкритими полицями для розміщення і зберігання предметів інтер'єру або речей;
  • - м'яка частина, яка може бути представлена ​​у вигляді багатофункціонального куточка або набору з дивана і крісел;
  • - стіл вибирається з урахуванням розмірів кімнати - це може бути низький журнальний столик або стандартний обідній девайс.

Додаткові елементи меблів є необов'язковими і підбираються з урахуванням поділу приміщення на зони. Територія, відведена під робоче місце, може бути обладнана столом для розміщення оргтехніки, полками для книг, стелажами. Фасади, виконані з оргскла, здатні візуально розширити простір, а також додати світла.

Ігрові зони слід відокремлювати від основних приміщень ширмами, які можуть при необхідності складатися або транспортуватися, а також використовуватися в інших кімнатах. Такі перегородки здатні не тільки захистити дорослих від зайвого шуму, але і створити для дитини його власний затишний куточок. Цю територію краще залишити максимально вільною від меблів, встановивши лише комод або ящики для іграшок і розташувавши на підлозі м'яке покриття або килим.

Фактори, що впливають на вибір меблів для вітальні

Перше правило полягає в детальному розрахунку фінансових можливостей, це допоможе не тільки вибрати найбільш оптимальний варіант, але і створити єдиний гармонійний стиль в оформленні.

Важливий фактор полягає в об'єктивній оцінці вільної площі кімнати. Особливо це правило актуально в разі вибору великогабаритних елементів меблів. М'які куточки підбираються з урахуванням необхідної кількості посадочних місць.

Варто врахувати особливості конкретного приміщення, під які і вибирається меблі вітальні. Стандартні планування вимагають внесення деяких індивідуальних і часом незвичайних рішень для виділення зон або гармонізації площі. Наявність ніш або невеликих зон зобов'язує використовувати меблі, виконану за індивідуальним замовленням. Особливою популярністю користуються підвісні, розсувні або трансформуються елементи.

Якість виробів є одним з основних критеріїв відбору. Саме цей показник впливає на надійність і довговічність конструкцій і їх окремих елементів. Наявність маленьких дітей або тварин також може позначитися на терміні експлуатації обраних девайсів.

Купити меблі в вітальню недорого може стати кращим рішенням для людей, які люблять експериментувати з обстановкою і облаштуванням власного житла. Такі варіанти відповідають основним вимогам, виходячи з середніх потреб користувачів.

Каталог меблів для вітальні від компанії «Центр Дверей» має величезний вибір моделей, що відповідають найвищим вимогам вимогливих клієнтів.

Наші вироби мають цілу низку переваг:

  • - незвичайний сучасний дизайн;
  • - різні стилістичні рішення;
  • - обширна колірна гамма;
  • - прийнятна ціна;
  • - довгий термін експлуатації, підтверджений наявністю гарантійних зобов'язань;
  • - відповідність нормам і державним специфікаціям.

Відзначимо, що правильно обраний гарнітур для оформлення вітальні, здатний передати характер власників будинку, розташувати до себе, створити відчуття затишку і домашнього комфорту, а також надасть можливість господарям відпочити після довгого трудового дня в приємній обстановці.

Загружается...