RU UA
 с 10:00 до 20:00

Кабінети і офіси

Курс на європейський стиль розвитку спонукав багатьох українців з більшою відповідальністю підходити до вибору меблів для робочого кабінету. Згідно з опитуваннями, 47% респондентів надавати високий пріоритет її функціональних характеристик. 30% опитаних цікавляться якісним складом сировини. Решта 23% заявили про важливість дизайнерського оформлення корпусних виробів.

«Центр дверей»: з нами можна все!

Як показала практика, найкраще ці критерії поєднуються в наборах офісних меблів компанії «Центр Дверей». Тут Ви знайдете комп'ютерні столи, дивани, пересувні крісла, місткі стінки, а також стільці з цікаво вигнутими ніжками. Представлені предмети інтер'єру добре «вписуються» в стиль французького Провансу. Не менш оригінально вони виглядають в приміщеннях з переважаючими класичними «мотивами».

Оформивши замовлення, натомість клієнти отримують:

  • - вироби з пожежобезпечних, стійких до механічних пошкоджень матеріалів;
  • - багатофункціональну корпусні меблі, що поєднує в собі відразу кілька функцій;
  • - можливість надійного ведення документації;
  • - представницьку демонстрацію сувенірних виробів, фотографій і особистих нагород (цьому сприяють якісні скляні поверхні, а також відкриті полиці офісних стінок).

В основному вартість офісних меблів залежить від ряду її функціональних особливостей. Так, останнім часом модними стали дивани-підвіконня, за допомогою яких вдається грамотно заповнювати вільний простір. Меблі для кабінету можна придбати в спеціалізованих магазинах. Однак якщо Ви звикли віддавати перевагу лише довіреною постачальникам, ласкаво просимо в «Центр Дверей». Тут Вас чекають вигідні умови доставок. При необхідності можна скористатися безкоштовною консультацією дизайнера.

Купити меблі в кабінет і працювати із задоволенням

Купити меблі в кабінет з переважаючою світлою палітрою вкрай необхідно споживачам, які віддають перевагу просторим приміщенням. Білі столи, стінки або стільниці - це не просто набір предметів інтер'єру. Перш за все, це відмінна можливість відтворити атмосферу свята в умовах нелегких робочих буднів. А ще психологи запевняють: білий колір на противагу фіолетовому і червоному сприяє активній діяльності.

Перш ніж купити меблі офісну, поцікавтеся, чи всі вироби відповідають стандартам якості? В даному випадку прийнятно говорити про міцність комплектуючих. Не менш важливо звернути увагу на особливості упаковки і зберігання продукції. Ціни на офісні меблі залежать і від умов використання виробів. Це той випадок, коли зовнішній вигляд відходить на другий план. Головне - відсутність хімічно небезпечних речовин у складі сировини. Функціональність фурнітури, якість дзеркальних поверхонь, а також загальні терміни використання завершують список важливих стандартів якості.

Цікаво знати. Щорічно роботою на дому займаються 35% українців. Так багатьом нашим громадянам вдається економити на проїздах, а головне - самостійно організовувати робочий час. Вже доведено: комфортна обстановка в приміщенні сприяє високій продуктивності праці. Ви теж мрієте про затишний кабінеті? Тоді можете купити недорого офісні меблі в процвітаючих салонах компанії «Центр Дверей». Ваше життя гідна кращих змін!

Загружается...