RU UA
 с 10:00 до 20:00

Кухні

Як вибрати якісні меблі для кухні на замовлення

Сучасний гарнітур для кухні є єдиним і цілісним ансамблем, який, як правило, складається з певної кількості елементів, підібраних відповідно до функціональних особливостей.

На особливу увагу заслуговують комплекти від вітчизняних виробників, які з кожним днем ​​набувають все більше шанувальників. Багато компаній укладають партнерські угоди з іноземними партнерами, суть яких полягає у впровадженні передових технологій, а також використання найбільш вдалих моделей для трансформації їх під потреби місцевих користувачів.

Перш, ніж купити меблі в кухню, необхідно визначитися з комплектністю і дизайном. Профільні фахівці стверджують, що останнім часом найбільшим попитом користуються вбудовані девайси. Саме такі моделі здатні не тільки гармонійно вписатися в будь-яке приміщення, незалежно від його розмірів, а також збільшити вільний простір і значно підвищити показники функціональності.

Яку кухню вибрати?

Кухонні меблі від виробника представлена ​​в широкому асортименті, який надасть необмежені можливості для вибору. Цікаві і нестандартні рішення сучасних дизайнерів здатні задовольнити запити навіть найвимогливіших клієнтів.

Багатьох власників нерухомості хвилює питання про вибір найбільш підходящого набору для оформлення кухні та це пояснюється великою кількістю стилів, особливостей забарвлень, матеріалів, фактур і форм. Дуже важливо підійти до цього питання з максимальною відповідальністю, адже саме в цьому приміщенні проходить велика частина часу, проведеного вдома.

Стилістика і найбільш популярні рішення кухонь в Києві

Меблі для кухні інтернет магазин дозволить зробити правильний вибір у великій різноманітності можливих відтінків і рішень, що стосуються дизайну. Ось уже який сезон поспіль на сторінках глянцевих видань, присвячених облаштування житла, лідируючі позиції утримують моделі, виконані в класичному напрямку або стилі модерн. Найбільш вишукано і дорого виглядають гарнітури з натуральних матеріалів з різьбленою обробкою елементів фасаду.

Кухонні меблі в стилі модерн вибирають сучасні жителі мегаполісів, які віддають перевагу зручності в експлуатації, високим критеріям функціональності, а також простоті форм і ліній.

Здійснюючи придбання, варто пам'ятати про те, що вироби даної сфери розраховані на багаторічний термін використання, тому варто уникати кричущих, а також дуже химерних елементів, які незабаром вийдуть з моди або просто набриднуть.

Кухня під замовлення в Києві

Меблі на кухню ценаформіруется під впливом великої кількості факторів, не маловажний з яких полягає в вартості використовуваних матеріалів і фурнітури.

В якості основних матеріалів обробки найчастіше використовуються:

  • - плівки МДФ. Дані поверхні являють собою плити з деревної основи, покриті спеціальним матеріалом, який виступає в ролі декору. Крім того, він захищає конструкцію від руйнівної дії вологи і забруднень, а також значно полегшує процедуру догляду;
  • - пластикові елементи, які використовуються для фінішної обробки кухні, як правило, демонструють стійкість до вологості, а також мають привабливий зовнішній вигляд за рахунок глянцевої поверхні;
  • - акрилові матеріали здатні зберегти свій первинний зовнішній вигляд протягом тривалого періоду часу, не сприйнятливі до впливу сонячних променів і механічних пошкоджень;
  • - масив з натурального дерева відрізняється екологічністю і наявністю величезного вибору відтінків і фактур, довгим терміном служби при дотриманні певних умов експлуатації;
  • - емаль. Покриттю даного виду властива значна вартість, стійкість до деформацій, різноманітність доступною колірної гами;
  • - фотодрук дозволяє втілити в реальність будь-які креативні задумки власників. Матеріал являє собою комбінацію емалевого покриття, на яке наноситься бажане зображення, закріплене лаком.

Де купити кухню в Києві?

Куплю меблі для кухні є одним з найбільш поширених запитів в мережі Інтернет в процесі оформлення внутрішніх приміщень. На думку профільних експертів, варто врахувати ряд важливих параметрів, таких як - наявність висувних ящиків, ніш, полиць, додаткових відсіків, вбудованої підсвічування, доводчиків дверей, роликових напрямних і інших функціональних механізмів.

Даним критеріям ідеально відповідає кухонні меблі інтернет магазин від компанії «Центр Дверей». На нашому торговому майданчику виставлені моделі тільки від перевірених виробників, які поєднали в собі високу якість, неперевершений зовнішній вигляд і ергономічність кожної деталі.

Загружается...