RU UA
 с 10:00 до 20:00

Спальні

Особливості вибору меблів для спальної кімнати

Від якості сну залежить рівень життєдіяльності будь-якого живого організму. Цей показник має безпосередній вплив на фізичний і емоційний стан людини. Саме з цих причин меблі для спальні варто підбирати з особливою ретельністю.

Стандартний комплект меблів в спальню являє собою набір, що складається з наступних елементів:

  • - шафа;
  • - ліжко;
  • - тумби;
  • - стільці або крісла;
  • - комод.

На що слід звернути увагу перш, ніж купити меблі для спальні під замовлення?

Дуже важливо правильно і раціонально організувати простір, відведений для кімнати відпочинку. Повноцінний і міцний сон гарантує приплив сил і бадьорості духу, а також зібраність і оптимістичний настрій з ранку.

Фахівці рекомендують вибирати кімнату для спальні квадратної або прямокутної форми. Наявність гострих кутів можна вміло приховати оригінальним декором або дрібними предметами інтер'єру. Бажана максимальна віддаленість приміщення від джерел шуму - під'їзду, балкона, парадного або входу в квартиру, а також таких найбільш часто відвідуваних технічних зон, як санвузли та кухня.

Рекомендації щодо підбору меблів

Екологічність і безпека

Слід віддати перевагу гарнітурам, виготовлених з екологічно чистих комплектуючих. Ідеальним варіантом є масив натурального дерева, який не здатний накопичувати і поширювати токсичні речовини.

Недобросовісні виробники часто застосовують агресивні суміші або покриття, яким характерний різкий хімічний запах. Такі вироби можуть завдати шкоди і навіть істотної шкоди здоров'ю при тривалому контакті. Відповідний рівень якості гарантується наявністю сертифікатів та дозволів, що підтверджують використання девайсів для оформлення житлових приміщень.

Кольорове оформлення

Меблі спальня купити варто з урахуванням обробки приміщення, де вона буде розташовуватися. Рекомендується використовувати кольори і відтінки м'яких ненав'язливих тонів, які будуть сприяти розслабленню і зниження концентрації уваги. Доведено, що пастельні тони в декорі несуть яскраво виражений заспокійливий ефект.

Що стосується елементів оформлення, варто відзначити, що даний процес краще довірити справжнім професіоналам своєї справи, які підберуть найбільш доречне рішення, що поєднують в собі модні тенденції і побажання замовника.

Практика показує, що прості і гладкі поверхні, що відрізняються стильністю і вишуканістю, здатні ідеально вписатися практично в будь-яке приміщення. Вони набагато неприхотливее в догляді, в порівнянні з химерними декоративними панелями або вставками. Крім того, варто віддати перевагу м'яким і округлим формам комплектуючих - це дозволить уникнути небажаних ударів і травм в процесі експлуатації.

На чому однозначно не варто економити, так це на ліжку. Вона повинна бути максимально комфортною, надійної і зручної. Сучасні моделі виконуються на ніжках середньої висоти для вільного доступу і циркуляції повітря. Лікарі не рекомендують спати тривалий час на ліжках, оснащених панцирними сітками, які, провисаючи під вагою людини, призводять до неправильного розташуванню хребта під час відпочинку.

Правильна фурнітура

Купити меблі для спальні недорого, а також уникнути додаткових витрат надалі не складе труднощів, вибравши якісну фурнітуру і комплектуючі. Головний аспект в цьому питанні - багатофункціональність і високий рівень якості. Ці показники роблять безпосередній вплив на термін служби і зручність використання всіх елементів гарнітура.

Меблі для спальні інтернет магазин пропонує компанія «Центр Дверей». Ми є надійною і перевіреною торговим майданчиком, в асортименті якої представлені кращі моделі від вітчизняних та імпортних виробників. Якість наших виробів, а також прийнятна вартість на найпопулярніші комплекти меблів для спальні здивує навіть найвибагливіших клієнтів. Всі товари компанії мають повну комплектацію, а також гарантії, що поширюються практично на всі страхові випадки.

Загружается...