RU UA
 с 10:00 до 20:00

Відеодвері

Показати товарів на стор.
Сортувати по
 Список   Список 

Двері Берлін

88 235 грн
Категорія: Вхідні двері, Відеодвері
Виробник: Відеодвері

Двері Женева

97 059 грн
Категорія: Вхідні двері, Відеодвері, Відеодвері
Виробник: Відеодвері

Двері Токіо

97 059 грн
Категорія: Вхідні двері, Відеодвері
Виробник: Відеодвері

Двері Верона

102 941 грн
Категорія: Вхідні двері, Відеодвері, Відеодвері
Виробник: Відеодвері

Двері Лондон

102 941 грн
Категорія: Вхідні двері, Відеодвері
Виробник: Відеодвері

Двері Дзеркало

102 941 грн
Категорія: Вхідні двері, Відеодвері
Виробник: Відеодвері

Відеодвері - інновація, яка допоможе вам відчувати себе в безпеці!

У наш час небезпека може підстерігати за кожним кутом. Нерідкі випадки грабежів, коли зловмисник проникає в будинок або квартиру. Але ще гірше, якщо грабіжник чекає біля дверей поки господар або його родичі вийдуть з житла і нападає. Іноді звичайний вічко не вистачає, адже зловмисник може зачаїтися так, що його не буде видно. І що ж робити в цьому випадку? Можна налагодити систему зовнішнього відеоспостереження, а можна скористатися новинкою, яка називається відеодвері.

Що таке відеодвері і які їхні можливості?

Купити вхідні двері в наш час не складе труднощів. Але які краще вибрати, щоб максимально захистити себе, свою сім'ю і житло від злочинців? Компанія «Центр Дверей» пропонує революційну новинку - двері з вбудованою системою відеоспостереження, фотографування і запису. Це чудо техніки виглядає як звичайна броньовані або дерев'яні двері, але всередині встановлена ​​апаратура, яка дає повний огляд того, що діється зовні, біля вашого житла.

Камери мають широкий спектр огляду, а самі відеодвері володіють великою кількістю корисних можливостей:

  • 1. візуальна непомітність, легкість монтажу і клас захисту як у кращих броньованих варіантів;
  • 2. камери, які дають широкий огляд, забезпечують хорошу картинку як днем, так і вночі і можуть бути підключені до 4-м моніторів;
  • 3. датчики руху;
  • 4. домофон з кольоровим екраном як додаткова функція (можна говорити і одночасно бачити відвідувача);
  • 5. автономне джерело живлення (якщо основне живлення відключено, то запис буде все одно продовжуватиметься);
  • 6. фотофіксація як ще одна додаткова функція.

Хоч відеодвері коштують недешево, але вони повністю виправдовують цю вартість. Вхідні двері, ціна на які значно нижче, не мають навіть малої частини тих можливостей, які дає ця інновація.

Як працює відеодвері і які переваги мають

Дана система дає можливість переглядати зображення з декількох камер спостереження на 3-х моніторах. Вони розташовані прямо на внутрішній стороні дверей, за високоміцним дзеркалом. Це дуже зручно, адже коли вам нецікаво, що відбувається зовні, то ви бачите лише велике дзеркало на двері. Але як тільки лунає дзвінок або ви збираєтеся виходити, або ж просто хочете поглянути, що там зовні, то дзеркало перетворюється в декілька моніторів для спостереження.

Будь-яка активність біля ваших дверей фіксується і записується, а на екранах, які пов'язані з системою, з'являється картинка. Ви можете навіть не підходити до дверей, а сидіти на дивані, спостерігаючи і розмовляючи з тим, хто прийшов. Можна навіть дистанційно керувати замком, якщо підключити таку функцію. А установка домофона з можливістю фотографії дасть вам фото будь-якого користувача або грабіжника з різних ракурсів. Ви можете замовити вхідні двері в Києві, оснащені подібною системою, відвідавши інтернет-ресурс нашої компанії.

Такі двері, придбанням у нас, має кілька значних переваги:

  • 1. Високий рівень захисту від злому.
  • 2. Повна безпека вдень і вночі, захист житла в період вашої відсутності (ви в будь-який момент можете переглянути записи того, що відбувалося біля ваших дверей в певний час).
  • 3. Резервне енергопостачання.
  • 4. Можливість підключення додаткових функцій (датчики руху, кольоровий дисплей, функція фотографування).

Хочете придбати вхідні двері недорого? Це можливо. Але чи забезпечать вони вам належний рівень захисту? Якщо у вас є можливість оточити себе всім найкращим, то обов'язково розгляньте варіант покупки і установки відеодвері. «Центр Дверей» може запропонувати непоганий асортимент з різним набором функцій. Якщо ви не зможете визначитися, який варіант підійде саме вам, то наші фахівці проконсультують і пояснять всі нюанси і особливості. У будь-якому випадку, зробивши у нас замовлення, ви не пошкодуєте, адже ми продаємо тільки якісні товари від перевірених виробників.

Загружается...