RU UA
 с 10:00 до 21:00

Вхідні двері

Показати товарів на стор.
Сортувати по
 Список   Список 

Двері Страж Плаза

Уточните цену у менеджера

Двері Страж Жардин

Уточните цену у менеджера

Двері Страж Пирамис

Уточните цену у менеджера

Двері Страж Рио Р

Уточните цену у менеджера

Двері Страж Карэ

Уточните цену у менеджера

Двері Страж Робле

Уточните цену у менеджера

Двері Страж Терра Z

Уточните цену у менеджера

Двері Страж Темпо

Уточните цену у менеджера

Двері Страж Туаль

Уточните цену у менеджера

Двері Страж Торино

Уточните цену у менеджера

Двері Страж Мела

Уточните цену у менеджера

Двері Страж Токио Рио

Уточните цену у менеджера

Двері Страж Эридан

Уточните цену у менеджера

Двері Армада КА 779

Уточните цену у менеджера

Двері Армада КА 771

Уточните цену у менеджера

Двері Армада КА 777

Уточните цену у менеджера

Двері Армада КА 781

Уточните цену у менеджера

Двері Армада КА 780

Уточните цену у менеджера

Двері Армада КА 813

Уточните цену у менеджера

Двері Армада КА 788

Уточните цену у менеджера

Двері Берислав Дерево

Уточните цену у менеджера

Двері Берислав КА 708

Уточните цену у менеджера

Двері Армада КА 709

Уточните цену у менеджера

Двері Берислав Квадраты

Уточните цену у менеджера

Двері Берислав В 14.8

Уточните цену у менеджера

Якісні і надійні вхідні двері це запорука затишку та комфорту в домі

Вхідні двері в будинку виконує безліч корисних функцій. Вона добре утримує тепло і забезпечує високу звукоізоляцію. Крім того, хороша і надійна модель може захистити ваш будинок від проникнення зловмисників. Вибирати двері вхідні слід дуже ретельно. Від цього залежить, наскільки функціональної вона виявиться в подальшому.

На сьогоднішній день вхідні двері в Києві купити не проблема. Практично на кожній вулиці можна зустріти магазин, що займається їх продажем. Складність всього процесу полягає тільки в тому, що вам буде потрібно витратити чимало часу на пошуки дійсно хорошою моделі. Але вихід є, ви можете купити вхідні двері, навіть не виходячи з дому. Для цього вам потрібно всього лише вибрати певну модель і оформити замовлення на сайті нашого магазину. Якщо ви житель Києва або ж області, то можете також відвідати наш магазин за адресою, яка вказана на головній сторінці сайту.

На що потрібно звернути увагу при покупці

На сьогоднішній день в магазинах представлено безліч видів дверей, які відрізняються між собою за ціною, якістю, дизайну і, звичайно ж, розміром. Кожен бажаючий може підібрати модель на свій смак. Але перед тим як зробити покупку ми рекомендуємо ознайомитися з простими рекомендаціями, які допоможуть зробити вам правильний вибір.

І так, якими ж характеристиками повинна володіти якісні двері вхідні:

 • ● конструкція повинна бути виготовлена ​​з надійних і міцних матеріалів, які зможуть забезпечити захист від злому;
 • ● на дверному полотні повинен бути вічко, що забезпечує хороший огляд зовнішньої території;
 • ● вона повинна мати хороші ізоляційні показники за всіма характеристиками (звукоізоляція, теплоізоляція, і т.д.);
 • ● вона також повинна мати гарний дизайн. Погодьтеся перше, що бачать ваші гості, це вхідні двері. Згідно основам дизайну вона повинна відповідати внутрішньому інтер'єру квартири. Для приватних будинків важливо також щоб вона також по стилю підходила під архітектуру будинку;
 • ● конструкцію для приватного будинку слід брати більш якісну, адже вона піддається повсякденного впливу кліматичних умов;
 • ● перевірте наявність гарантії від виробника або ж від самого магазину. Є ряд непередбачуваних факторів, які можуть трапитися з вами при їх установці.

Якщо виробник дорожить своїми клієнтами, то він без проблем видає гарантію на свій товар. Вона може і не знадобиться вам, але все ж краще перестрахуватися.

При покупці, слід звернути увагу і на всі комплектуючі. Мова зараз піде саме про коробку. Як правило, дорогі варіанти вже в комплекті йдуть з усім необхідним і окремо зупинятися на цьому питанні не потрібно. Що стосується середнього і бюджетного класу, то тут слід перевірити якість і дверної коробки. Вона буває простий або ж складною. У першому випадку конструкція виготовлена ​​із зварених листів із сталі. Для створення складних механізмів використовують, як правило, цельногнуті профіль. Це більш надійний варіант.

Види дверних конструкцій

Всі моделі, які представлені на нашому ринку, умовно можна за типом матеріалу розділити на такі підгрупи:

 • ● металеві;
 • ● пластикові;
 • ● скляні;
 • ● моделі з природних матеріалів (деревини);
 • ● алюмінієві і т.д.

Як показує практика більш затребуваними - є металеві моделі. Це і не дивно, адже вони набагато міцніше і надійніше в своєму сегменті. Дерев'яні моделі, вірніше металлодеревянние також славляться своєю якістю. Вони всередині містять металевий каркас або ж лист, який забезпечує міцність всієї конструкції на довгі роки. Є, звичайно ж, моделі і з чистого дерева. Наприклад, вельми популярні двері з дуба. Але дозволити собі їх може далеко не кожен, так як стоять вони дорого, навіть для середнього класу.

Інші види вхідних дверей, як правило, не використовуються для установки в будинках або квартирах. Їх, як правило, встановлюють в магазинах або ж супермаркетах.

Залежно від призначення, вхідні двері діляться на наступні групи:

 • ● герметичні;
 • ● куленепробивні;
 • ● звуко- і теплоізоляційні;
 • ● протипожежні та протиударні;

Варто відзначити, що будь-яка високоякісна двері з хорошими показниками міцності є протиударною. До протипожежних конструкцій відносяться моделі з металу. Куленепробивні мають високий рівень міцності і захисту. Вони виготовляються з надійних металевих сплавів. Коштують вони набагато дорожче звичайних дверей.

За способом відкриття / закривання їх можна поділити на дві великі групи:

 • ● орні. Можуть відкриватися назовні або ж всередину. У таких конструкціях механізм розташовується з лівого або правої сторони;
 • ● розсувні. Як правило, дані моделі поділені на дві частини. Механізм дозволяє відкривати їх в одну з двох сторін;

У приватних будинках розсувні двері можна зустріти вкрай рідко. Це в першу чергу пов'язано зі складністю їх установки і практичністю. 

Часом доводиться під такі конструкції підлаштовувати стіни або ж навпаки прибирати частину вже готовою. Але якщо використовувати їх в якості міжкімнатних дверей, то вони досить прості у використанні і практичні. Тільки важливо врахувати, що якщо ви хочете такого роду двері встановити в своєму будинку, то слід заздалегідь спроектувати їх розташування.

Залежно від кількості стулок їх можна поділити ще на наступні групи:

 • ● Одностулкові. Це одне велике полотно, яке закриває весь дверний отвір;
 • ● Полуторні. Вони складаються з двох частин однієї великої, а другий трохи менший. Як правило, та сторона, що меншого розміру фіксується наглухо. Але при необхідності її легко відкрити;
 • ● Двостулкові. Як і попередня модель, ці двері також складаються з двох частин. Різниця полягає лише в тому, що в даному випадку обидві частини можуть відкриватися незалежно один від одного.

За зовнішнім виглядом вони можуть також бути різними:

 • ● стандартної форми і розміру;
 • ● арочні;
 • ● з декоративним склінням;
 • ● з фрамугою, що відчиняється або ж без неї і т.д.

У чому полягає різниця між покупкою дверей під замовлення і вже готових моделей

Двері вхідні в Києві представлені у великому асортименті. Але часом буває так, що всі моделі, з якими ви ознайомилися вам не підходять. В результаті виникає потреба купити їх за індивідуальним замовленням. Безумовно, це обійдеться вам набагато дорожче, ніж покупка вже готової моделі. Але тут є і свої переваги, а саме:

 • ● двері буде повністю відповідати вашим вимогам;
 • ● ви можете підібрати гарні і міцні матеріали;
 • ● готова конструкція буде повністю відповідати розмірам і формі дверного отвору, що забезпечує просту і швидку її установку;
 • ● ви отримаєте двері унікального дизайну.

Якщо ж є модель на складі магазину, яка вам підходить за всіма параметрами, то краще придбати її. Таким чином, ви зможете непогано заощадити гроші. Купуючи готову модель, ви зможете встановити її швидко в себе в будинку, так як немає необхідності чекати поки її виготовлять і доставлять вам.
Але як - то кажуть кожному своє. Якщо вам дозволяють фінанси, і ви не поспішайте з установкою, то можете купити двері вхідні за індивідуальним замовленням. В іншому випадку вам доведеться вибирати модель вже з готових пропозицій.

Розміри

Незалежно від форми і типу дверної конструкції, існують деякі стандарти, яких дотримуються всі виробники. Основними параметрами, за якими обчислюються розміри є:

 • ● ширина. Згідно вимогою ГОСТу це значення має бути в діапазоні від 900 до 910 мм. Але для одностулкових і не стандартних моделей ширина може бути рівною і до 1550 мм, а для двостулкових навіть 1950мм;
 • ● висота. За стандартом цей показник не повинен перевищувати 2370 мм. Даний параметр визначається у співвідношенні до висоти стелі і, звичайно ж, ширини самого полотна;
 • ● товщина. Даний показник не має будь-яких граничних норм. Все залежить від використовуваного матеріалу і виду конкретної моделі. Проте товщина полотна повинна бути достатньою для того щоб забезпечити максимальний захист вхідних дверей.

Якщо ви плануєте купити вхідні двері під замовлення, то майстер, як правило, проводить розрахунки - самостійно відштовхуючись від необхідних вам параметрів.

Ціни на готові дверні конструкції

Залежно від якості використовуваного матеріалу вхідні двері ціни мають досить різні. Умовно всі моделі можна поділити на кілька класів:

 • ● Перший клас. Це вхідні двері, ціна яких є однією з найнижчих в своєму сегменті. Їх не можна розкрити, використовуючи прості підручні інструменти або ж грубу силу. За дизайном вони можуть бути також різні. Як правило, їх використовую для установки на квартирах або ж офісах;
 • ● Другий клас. Ці моделі більш якісні, ніж попередні. Їх досить складно розкрити підручними інструментами. Коштують вони не так вже й дорого;
 • ● Третій клас. Даний вид вхідних дверей ідеально поєднує в собі поняття ціни і якості. Вони не піддаються розтину при використанні механічних або електричних (до 500Вт) інструментів. Крім того, вибити вручну такі двері навряд чи вдасться кому-небудь;
 • ● Четвертий клас. Це моделі є одними з найдорожчих на сьогоднішній день. Це, як правило, вхідні двері з підвищеними захисними функціями. Їх часто використовую навіть у банках.

Але варто також врахувати, що якщо ви купуєте двері під замовлення, то вони обійдуться вам 2, а то і 3 рази дорожче. Але часом, це того варто. Адже від якості вхідних дверей залежить багато чого, в тому числі і ваша безпека, а що може бути важливіше за це?

Загружается...