RU UA
 с 10:00 до 21:00

Двері внутрішні (в квартиру)

Показати товарів на стор.
Сортувати по
 Список   Список 

Двері Берислав Фагот М-4

Уточните цену у менеджера

Двері вхідні. Як правильно вибрати?

Починаючи будівельні або ремонтні роботи, більшість замовників попередньо підраховують бюджет, підбирають найбільш підходящі матеріали, дивляться сотні дизайнерських рішень по обробки приміщень і тільки після цього приступають безпосередньо до реалізації обраної ідеї.

Перед придбанням нової речі для дому, особливо якщо вона відрізняється довгим терміном експлуатації, як правило, споживачі детально розглядають зовнішній вигляд виробу, цікавляться вартістю, якістю, способами монтажу. Вибираючи вхідні двері, необхідно враховувати, що остаточна ціна може значно варіюватися в залежності від обраної моделі.

На що звернути увагу при виборі дверей?

Двері в квартиру або офіс слід підбирати дуже ретельно, враховуючи кінцеве місце розташування, особливості матеріалу, з якого вони зроблені, дизайн, використовувану фурнітуру, наявність скла або інших вставок, комплектацію.

Вибираючи вхідні двері в квартиру, ціни повинні бути оптимальними, також рекомендуємо враховувати наступні значущі фактори:

  • - Вага конструкції;
  • - Стійкість до впливу вологи, тепла, механічних пошкоджень;
  • - Рівень теплоізоляції;
  • - Звукопоглинальні характеристики;
  • - Міцність.

В процесі облаштування квартири не обійтися без допомоги кваліфікованих фахівців, які зможуть правильно визначити розміри дверного отвору. Відзначимо, що від успішності даної процедури в подальшому залежить не тільки ідеальний зовнішній вигляд, але і функціональність всієї конструкції в цілому. Монтаж, виконаний досвідченим майстром, не менш важливий, ніж зняття замірів. У процесі даного завершального етапу оцінюється рівень вологості в приміщенні, беруться до уваги вимоги до звукового режиму.

Особливості комплектації дверей

Наявність наличників і порога визначається строго індивідуально, залежно від побажань клієнта і місця розташування конструкції. Однак, і в цьому питанні є свої тонкощі, які необхідно врахувати. Поріг встановлюється в тих місцях, де важливо досягти максимальної щільності прилягання вироби до коробки, наприклад, в туалетах, ванних і комор приміщеннях. Без нього краще обійтися при укладанні однакового статі в декількох суміжних кімнатах або при необхідності створення ідеально гладкій поверхні без перешкод для переміщення колясок або маленьких дітей. Лиштви призначені для приховування монтажних щілин і додання завершеного вигляду всьому ансамблю.

Для того, щоб уникнути непередбачених витрат і вибрати підходящий варіант, необхідно провести невелике дослідження даного сегмента ринку або звернутися за допомогою в перевірену компанію. Купити вхідні двері в квартиру завжди можна у нас на сайті Центр Дверей.

Загружается...